Реферати українською » Педагогика » План-конспект уроку Розмітка тонкого листового металу


Реферат План-конспект уроку Розмітка тонкого листового металу

Міністерство освіти України

Криворізький державний педагогічний університет

Індустріаліно-педагогічний факультет

План - коспект уроку із тими:

Розмітка тонкого листового металу

Розробив: ст.гр.ТПІА-00-1

Кривов Д.Л.

Перевірила: Гура Л. В.

Кривий Ріг

2004

Урок№ 1 клас 5-а дата: 25.02.2004

Тема: ромітка тонкого листового металу.

Мета:

Дидактична: дати основні поняття про розмітку та види інструментів для розмітки.

Виховна: виховати у дітей працелюбність та уважність.

Розвиваюча: розвинути у дітей просторове уявлення.

Міжпредметні зв’зки: із геометрією, кресленням, малюванням, фізикою.

Наочність: плакати.

Об’кт роботи: розгортка коробки.

Тип уроку: комбінований

Хід уроку:

І. Організаційний момент:

          Я запрою учнів до класу, відмічаю відсутніх й перевіряю підготовку класу до заняття: щоденники, зошити, олівець, ручку, спнцодяг.

ІІ. Повторення раніше вивченого матеріалу:

          Повторення раніше вивченого матеріалу розпочинаю із роздачі дидатичних карток для проведення фронтального опитування учнів. Роздаю 50-70% карток учням, із іншими працюю в усній формі. Для цого виношу на опитування такі запитання:

1. Чому метав нагрівають перед прокаткою?

2. Які види тонкого листового метулу ві знаєте?

3. Який листовий метав називають жестю?

4. Де використовують тонкий листовий метав?

ІІІ. Мотивації й актуалізації

 

          Від того, наскільки точно якщо виконана розмітка, залежить якість деталі й кількість видходів.

 

ІV. Викладання нового матеріалу.

Переходжу безпосередньо до викладання нового матеріалу.

          Розміткою називається нанесення на обробляєму деталь чи заготівлю так званих розміточних рисок, котрі й визначають контури деталі, чи місця, яку потрібно обробити.

          Основне призначення розмітки заключається в указанні границь, до які потрібно обробляти заготівлю.

          Інстументи для зозмітки: слюсарна лінійка, чертилка, циркулі зі знімними ніжками, транспортир й т.д.

          Основною відмінністю від розмітки з дерева є ті, що малюнок, нанесень на сталь олівцем не залишається, а тому використовується чертилка.

          Правильне тримання чертилки:

IV. Закріплення вивченого матеріалу:

          Для закріплення вивченого матеріалу ставлю такі запитання:

1. Коли називається розміткою?

2. Які інструменти для розмітки ві знаєте?

3. Чим відрізняється розмітка по металу від розмітки з дерева?

V. Практична робота:

 а) Вступний інструктаж:

          У вступному інструктажі нагадую дітям про типи ліній й првила їхнього застосування.

б) Поточний інструктаж:

          Під годину роботи обходжу робочі місця, звертаю увагу на робочу позу, правильним застосуванням інструменту й т.д.

          Якщо більшість учнів допускає помилки у виконанні роботи, зупиняю робочий процес й проводжу ще один інструктаж.

в) Зеключний інструктаж:

          Проводжу ануліз виконаної роботи, висталляю оцінки.


VI. домашнє заподіяння.

          Виконати розгортку із картону.

Схожі реферати:

Навігація